Giriş Yap

veya Üye Ol

Oteldenal Turizm Tic.Ltd.Şti. Jovi Tur Acenta Belge No: 8626

Giriş Yap

veya Üye Ol

Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Hakkımızda

Oteldenal.com rezervasyon platformuna hoşgeldiniz.

Türkiye ve Küresel olarak bünyesinde bulunan konaklama tesislerini tüketicinin hizmetine sunan Oteldenal.com her geçen gün konaklama tesis sayılarını ve üye sayılarını arttırmakla birlikte kendini sürekli geliştiren teknolojik bir alt yapı ile hizmet vermektedir.

Oteldenal.com 2004 yılından bu yana otel rezervasyonlarını bünyesinde bulundurduğu 110 kişilik dev kadrosu ile günümüze kadar üzerine katarak ilerlediği her yılda Türkiye'nin en büyük otel rezervasyon sitelerinin içinde yer almayı başarmıştır.

Bize Katılın!

Seyahatlerinizi daha uygun ve unutulmaz kılmak için elimizden geleni yapıyoruz. Üyelerimize özel Her rezervasyonda O-para veriyor, üye panelinizden görebileceğiniz, O-para hesabınızda birikmesine olanak sağlıyor ve dilediğiniz rezervasyonda kullanma hakkı veriyoruz. Bülten tercihleriniz ile orantılı olarak gelen talepler doğrultusunda tüm iyileştirmeleri yapıyoruz. Erken rezervasyon indirimleri, extra indirimler, kampanyalar ve uygun fiyat garantisi ile sistemimizi güncelliyor ve rezervasyon taleplerinizi alıyoruz.

Kapsamlı Otel Arama Motoru

Oteldenal.com otel arama motorunda dilediğiniz bölge ya da fiyat aralığına göre arama yapabilir, dilerseniz konumunuza göre en yakın oteli bulabilirsiniz. Türkiye ve Küresel olarak bünyemizde bulunan konaklama tesislerini online arama motorumuzu kullanarak kolayca bulabilir, tesisleri istediğiniz özelliklere göre sıralayabilir ve rezervasyonlarınızı online ya da telefonda satış danışmanlarımız ile görüşerek tamamlayabilirsiniz.

Sürekli güncellenen en çok aranan bölgeler ile arama yaptığınız tesisleri kolayca takip edebilirsiniz. Günün fırsat otelleri ile en uygun tesisleri görebilirsiniz. Tatil temalarımız ile tercihinize uygun oteli bulabilirsiniz.

Güvenli Rezervasyon

Firmamız müşterilerimizin hiçbir bilgisini 3. şahıs ya da firmalarla paylaşmamaktadır. Ayrıca kredi kartı ile yapılan işlemlerde, kart bilgileri firma bünyemizde kaydedilmeden direk bankaya gönderilmektedir. Telefon ya da çevrimiçi online alınan her rezervasyon KVKK ve Aydınlatma metinlerine uygun olarak onayınız alınıp gerçekleştirilmektedir. Portalımıza üye olarak rezervasyonlarınızı online olarak güvenli bir şekilde tamamlayabilir, üye portalımız ile rezervasyon detaylarınızı tek panelden kontrol edebilirsiniz.