Giriş Yap

veya Üye Ol

Oteldenal Turizm Tic.Ltd.Şti. Jovi Tur Acenta Belge No: 8626

Giriş Yap

veya Üye Ol

Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Kullanım Sözleşmesi

Kullanım Sözleşmesi

1. Sözleşmenin Onaylanması koşulları

Oteldenal.com üyesi olmak için, önce kayıt formumuzu doldurmanız ve Oteldenal.com Açık rıza metni, üyelik aydınlatma metni ve Kişisel verilerin işlenmesi ve korunması politikasını kabul etmeniz gerekmektedir.

Site Kullanıcı, kayıt formunu doldurup onayladığı ya da üyelik sistemini kullanarak rezervasyon yaptığı andan itibaren Oteldenal.com sözleşmesine uymayı kabul ve taahhüt etmiş kabul edilir.

2. Hizmetlerin Tanımı ve kullanılması

Oteldenal.com üyelerine otel rezervasyonu yapabilme ve yapılan her rezervasyondan Opara kazanma ve kullanma imkanı sunar.

3. Oteldenal.com Üyelik Sistemi

 • Oteldenal.com a üye olan kişi sadece kendisinin belirleyeceği bir kullanıcı adı ve şifre ye sahip olur.
 • Üyenin belirlediği kullanıcı adı başka bir üyeye verilmez.
 • Üyenin belirlediği şifre sadece kendisi tarafından bilinir ve kendisi istediği zaman değiştirebilir. Şifre kullanımından doğacak problemlerden Oteldenal.com sorumlu değildir.
 • Oteldenal.com üye kullanıcının yararlanabileceği indirim ve  promosyonları e-posta yolu ile kendisine gönderebilir.
 • Oteldenal.com kullanıcı bilgilerini rezervasyon talebinin daha çabuk ve doğru teslimi ile ilgili olarak sadece konaklama tesisi ile paylaşılabilir.
 • Üyelere yaptıkları rezervasyonlarda verilen Opara bakiyeleri Oteldenal Tur.Tic.Ltd.Şti.? nin faaliyetlerine devam ettiği sürece kullanılacak olup, şirket faaliyetlerini durdurduğu yada 3.şahışlara devredildiği anda Opara bakiyeleri kullanım haklarıda sonlandırılacaktir.

4. Oteldenal.com a Üye olan kişinin Yükümlülükleri

Üye, kendisine verilen hizmetlerden yararlanırken,

 • Kendisinin kayıt formunu doldururken kendisine ait bilgilerin doğru olduğunu, doldurduğu bilgilerin hatalı veya eksik olmasından yanlış girilmesinden kaynaklanan zararlardan doğacak sorumluluğun kendisine ait olduğunu ve bu sebeblerden dolayı üyeliğinin sonlandırılacağını, 
 • Oteldenal.com un hizmetlerinden yararlanırken18 yaşından büyüklere ait bilgilerin yer alabileceğini bu sebeple Oteldenal.com un sorumlu olmayacağını,
 • Üye verilerinin yetkisiz kişilerce okunmasından, dolayı gelebilecek zararlardan ötürü Oteldenal.com un sorumlu olmayacağını,
 • Tehdit edici, ahlak dışı, ırkçı, Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına, Uluslararası anlaşmalara aykırı mesajlar göndermemeyi,
 • Oteldenal.com sürekli olarak tüm sistemi izleyebileceğini,
 • Üyenin Opara hesabında biriken bakiyesini yapacağı bir başka rezervasyonlarda kullanabileceğini,
 • Kanunlara göre postalanması yasak olan  yazılım virüsü gibi postaları dağıtmamayı,
 • Üye kullanıcı adıyla yapılan her türlü işlemden bizzat kendisinin sorumlu olduğunu,
 • Oteldenal.com adresinden yaptığı rezervasyonu iptal etmek istemesi halinde konaklama tesisinin site içinde ilan ettiği iptal koşullarına uygun hareket etmeyi aksi halde rezervasyon bedelinin tamamını veya bir kısmını talep ve tahsil edebileceğini,

Kabul ve taahhüt etmiştir.

5. Oteldenal.com?a Kullanıcılar Tarafından Verilen Yetkiler

 • Oteldenal.com sistemlerini  geçici bir süre veya tamamen durdurabilir.
 • Oteldenal.com un sistemlerini  geçici bir süre veya tamamen durdurmasından dolayı üyelerine ve 3.şahıslara karşı hiç bir sorumluluğu olmayacaktır.
 • Oteldenal.com yapılan rezervasyonu zamanında tesise iletildiğini taahhüt eder, ancak rezervasyonun oda hizmet kalitesi ve beklentilere cevap vereceğini taahhüt etmemektedir.

6. Ödeme koşulları ve  Faturalandırma

 • Tesiste Ödemelerde rezervasyona dair ödeme doğrudan otele yapıldığından üye ve müşteri ile oteldenal.com arasında ticari bir alışveriş olmadığı gibi, üye veya müşteri ödemeyi tesise yapar ve faturasını konaklama tesisinden alır.
 • Ödemenin Kredi kartından tek çekim, taksitli, kaporalı veya ön ödemeli yapılması durumlarında ise ödeme gerçekleştirildiğinde rezervasyon tamamlanır ve misafire rezervasyon bilgisi (Voucher) anında Mail ve Sms yolu ile iletilir ayrıca tesiste bilgilendirilir ve rezervasyon gerçekleşmiş olur. Misafire Fatura Oteldenal tarafından gönderilir.
 • Ön Ödemeli ve Kaporalı ödemeli yapacağınız rezervasyonlarda rezervasyon tutarının tamamı ödenmediği için rezervasyonunuz Oteldenal ve tesis tarafından garantilenir. Tamamlanması için kalan ödemenizi konaklama yapacağınız tarihten 15 gün önce Oteldenal a ödemeniz gerekmekle birlikte ödeme yapıldığı an rezervasyonunuz tamamlanıp faturanız gönderilecektir. Kalan ödeme ödenmez ise rezervasyonunuz iptal ediliecektir.
 • Yapılan ödeme yöntemine bakılmaksızın, ödemenin tamamlandığı andan itibaren yapılan tüm rezervasyonlarda mevcut üyeye ve üye olan her misafire Opara tanımlanacaktır. Üye kontrol panelinden mevcut Opara bakiyenizi yada kazandığınız Opara tutarını Opara hesap hareketlerinden takip edebilirsiniz. Oparalar yapılan her rezervasyonda bakiyenize işlenip tanımlanır, yapacağınız bir sonraki her rezervasyonda ise kullanılır. İptal olan rezervasyonlarda Opara tanımlama ve kullanma hakkı da iptal olur.

7. Rezervasyonun kullanılmaması ve İptali

Oteldenal.com sistemleri üzerinden yapılan rezervasyona ait konaklamanın sebebsiz olarak kullanılmaması durumunda, konaklama tesisinin rezervasyonda ilan ettiği iptal koşulları müşteriye uygulanır. Bu durumda doğacak borç ve yükümlülükleri, müşteri Oteldenal ve konaklama tesisine karşı kabul etmek durumundadır.

İptal koşulları Oteldenal.com adresi içinde gösterilmektedir. İptal koşulları her tesis için farklılık gösterebilir. Rezervasyon sırasında müşteri konaklayacağı tesisin ilan ettiği iptal koşullarını okuyup kabul etmiş sayılacaktır.

Otel rezervasyonu tarihleri arasında, meydana gelebilecek doğa olayları, toplumsal olaylar, uluslararası ilişkiler, teknik arızalar, grev ve protesto gibi ve otelin hizmetinin eksik veya hizmet vermemesinden dolayı olaylardan doğan durumlarda acenta sorumlu tutulamaz.

8. Diğer Hükümler

Müşteri iş bu sözleşme, yapılan rezervasyonun, Oteldenal tarafından sağlanmasından sonra, rezervasyonun kullanılımında konaklama tesisi veya müşteriden kaynaklanacak sorunlarda, Oteldenal ın sorumluluğun olmadığını, konaklamada doğacak sorun veya eksikler konusunda, yalnızca konaklama tesisi işletmecisine müracaat edeceğini, Oteldenal dan herhangi bir talebi olmayacağını kabul ve taahhüt eder.

9. Yetkili Mahkeme ve Icra Daireleri ve Yürürlük

İş bu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde İzmir Mahkemeleri ile İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır. Kullanıcı sistem kullanım koşullarını site üzerinde üye olurken okuyup kabul etmesi ile birlikte sistemi kullanarak hizmet aldıktan ya da rezervasyon yapması ile iş bu sözleşme taraflar arasında herhangi bir süreye tabi olmaksızın yürürlüğe girer.