Giriş Yap

veya Üye Ol

Oteldenal Turizm Tic.Ltd.Şti. Jovi Tur Acenta Belge No: 8626

Giriş Yap

veya Üye Ol

Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Şirket Profilimiz

Sizlere, Seyehatlerinizde Dilediğiniz Tesiste En Uygun Bütçe ile Konaklama  Tedarik Etmek İçin Çok Çalışıyor, Memnuniyetiniz İçin Elimizden Geleni Yapıyoruz.

Türkiye ve Küresel olarak tüm tesisleri sistemlerimize entegre etmek için gece gündüz çalışıyoruz. Tesisleri sistemlerimizde en adil fiyat ve en doğru içerikle sizlere sunuyoruz.

Yeni teknolojileri takip ediyor, kendimizi geliştirmek için çağın gerisinde kalmamaya özen gösteriyoruz.
Sizler bizim için çok değerlisiniz, Markamızın sizler sayesinde büyüyeceğinin bilincindeyiz. En çok beğenilen rezervasyon sitesi olmak adına hep bu bilinçle çalışıyoruz.

Rezervasyonlarını bizden yapıp, üye olan sizlere çok teşekkür ediyoruz. Rezervasyon ve üye sayımızda yaşanan ve her yıl üzerine katan bilançomuzdaki katkınız için, bizlerde hep sizlerin yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz.

Rezervasyonlarınızda uyguladığımız indirimler, Opara katkısı ve sizler için tesisler ve rakiplerimizle yaptığımız fiyat analizleri sayesinde tesisleri en uygun fiyatlı olarak karşınıza getirmeyi öncelikli hedefimiz haline getirdik.

Şimdi sıra Dünya?ya açılmaya geldi, yapılan anlaşmalar, bir çok ülkede açılan ve açılacak ofisler ile sizlere ve ülkemize çok daha fazla tesisle katkıda bulunmaya ve ilkelerimizden taviz vermeden çalışmaya devam edeceğiz.